عناوين سايت
پست بانک استان چهار محال بختیاری
   تامین تجهیزات سخت افزاری بنکو در باجه های خدمات بانکی

9/12/1395

 

 

تامین تجهیزات سخت افزاری بنکو در باجه های خدمات بانکی
 

بسمه تعالی

«سال جهش بانک در اقدام و عمل برای خدمات رسانی و شکوفایی بیشتر اقتصاد»

  

قابل توجه کليه مسئولين  باجه هاي بانکي شهري و روستايي

موضوع : تامین تجهیزات سخت افزاری بنکو در باجه های خدمات بانکی

با سلام و احترام

با عنایت به ضرورت و اهمیت استقرار نرم افزار بنکو در باجه های خدمات بانکی کشور و بمنظور مساعدت با باجه های مورد نظر ، جهت تهیه کامپیوتر ، پرفراژ  و pos با مشخصات فنی (پیوست) ، بر اساس مصوبه شماره 23 مورخ 12/10/95 کمیته عالی اعتبارات مقرر گردیده مبلغ بيست و  پنج  ميليون ریال تسهیلات مرابحه ( با احتساب 20درصد پیش پرداخت متقاضی تا سقف 30 میلیون ریال)  با نرخ 12 درصد و مدت بازپرداخت 36 ماهه به باجه های خدمات بانکی مورد نظر تعلق گیرد  ( وفق اعتبار سنجی و تضامین مشخص شده در مصوبه پیوست ) لذا مقتضی است با رعایت موارد ذیل اقدامات و هماهنگی های لازم بعمل آید .

1- باجه های خدمات بانکی که دارای سخت افزار مورد نیاز با مشخصات فنی اعلام شده هستند طبیعتاً نیاز به اقدام خاصی ندارند  و کارشناسان کامپیوتر استان از مطابقت مشخصات فنی آنها بایستی اطمینان حاصل نمایند .

2- باجه های خدمات بانکی که فاقد تجهیزات سخت افزاری مورد نظر هستند و خودشان بدون اخذ تسهیلات امکان تهیه آنرا دارند بایستی حداکثر تا تاریخ 20/11/95 به نحو مقتضی نسبت به تهیه و نصب نرم افزار آن اقدام و تأییدیه لازم بابت تطبیق مشخصات فنی را از کارشناسان کامپیوتر استان اخذ نمایند .

توضیح اینکه : اقدامات بندهای 1 و 2 بایستی پس از حصول اطمینان توسط کارشناسان کامپیوتر استان در محل استان مستندسازی و لیست مربوطه به مدیریت امور فنآوری ارسال گردد.(شامل کد شعبه ناظر و کد باجه خدمات بانکی)

3- باجه های خدمات بانکی استان که فاقد تجهیزات با مشخصات فنی اعلام شده بوده و امکان تهیه آنرا نداشته باشند، می توانند از تسهیلات در نظر گرفته شده بهره مند گردیده و چنانچه امکان تهیه آن در استان وجود دارد با هماهنگی و نظارت مدیریت استان نسبت به تشکیل پرونده و اخذ تسهیلات و تهیه سخت افزار های مربوطه اقدام نمایند . بنحوی که ، دستگاههای مورد نظر حداکثر تا تاریخ 20/11/95 تهیه و نصب نرم افزار بر روی آنها انجام شده باشد. بدیهی است کارشناسان کامپیوتر استان بایستی از تطییق مشخصات فنی دستگاه های تهیه شده اطمینان حاصل نمایند و لیست باجه های خدمات بانکی مذکور را (با قید کدشعبه ناظر و کددفتر) به امور فنآوری ارسال نمایند.

4- با توجه به اهمیت جایگزینی نرم افزار یکپارچه بنکو برای پست بانک ایران و ارتباط آن با خدمات در حال ارائه در حوزه شهری و علی الخصوص نواحی محروم روستایی و ارتباط آن با کیفیت خدمات و امنیت حساب مشتریان و تعداد بالای سخت افزارهای مورد نیاز و محدودیتهای عرضه در بازار فعلی، ستاد بانک با همکاری یکی از شرکتهای زیرمجموعه بانک و توسن اقدام به شناسائی عرضه کنندگان دستگاههای موجود ، با حداقل مبلغ نموده که درصورت عدم امکان تهیه سخت افزارها در محل استان ، باجه های خدمات بانکی می توانند پس از تحقیق و اطمینان از قیمت های ارائه شده  نسبت به تهیه دستگاهها از این طریق اقدام نموده، بدیهی است برابر توافقات بعمل آمده شرکت مذکور موظف به تحویل دستگاهها با مشخصات مورد اشاره حداکثر  تا تاریخ 25/11/95 در محل استانها خواهد بود و پیش فاکتور دستگاهها نیز توسط شرکت مذکور در اختیار استان ها قرار خواهد گرفت .

5- قیمت تجهیزات سخت افزار مورد نظر حداکثر تا تاریخ 3/11/95 به استانها اعلام خواهد گردید .

6- مجدداً تاکید می گردد که مشخصات فنی تجهیزاتی که راساً توسط باجه های خدمات بانکی تهیه می گردد ، بایستی توسط کارشناسان کامپیوتر استان بر اساس مشخصات فنی اعلام شده کنترل و اطمینان  لازم حاصل گردد.

7- لازم بذکر است که با توجه به تفاوت شرایط اقتصادی دارندگان امتیاز باجه های خدمات بانکی (پستی، شهری مستقل ، پیشخوان دولت شهری) باجه های مورد نظر بایستی راسا نسبت به تهیه سخت افزار و اخذ تائیدیه فنی کارشناسان کامپیوتر استانها اقدام نمایند و تسهیلات در نظر گرفته شده صرفاً برای باجه های خدمات بانکی روستایی می باشد.

* با عنایت به ضرورت قاطع تهیه سخت افزارهای مورد نظر بمنظور نصب سیستم یکپارچه بنکو بدیهی است عدم تهیه تجهیزات سخت افزاری اشاره شده به طرق اعلام شده توسط باجه های خدمات بانکی موجب قطع ارتباط سامانه (بنکو) و عدم امکان ارائه سرویس دهی به مشتریان و طبیعتاً قطع ارتباط کاری با باجه های خدمات بانکی مورد نظر خواهد شد .
مشخصات فني تجهيزات مورد تاييد بشرح ذيل مي باشند


3 hw d

پست بانک استان چهار محال بختیاری

 پيوندهاي تصويري

موبايل بانكينگ

محاسبه سود سپرده

صندوق قرض الحسنه

اينترنت بانک

سامانه آموزشي پست بانك

پست بانک استان چهار محال بختیاری

 ساير پيوندها

  پست بانك ايران

  مشاهده مبلغ یارانه واریزی

  سایت سهام عدالت(پرداخت یارانه)

  سامانه اطلاعات اقتصادی خانوارها

  سايت استانداري استان چهارمحال و بختياري

  سايت دفاتر پيشخوان دولت استان

  سامانه شناسه ملي اشخاص حقوقي

  سامانه سناباد

  سایت بسیج کارمندان استان

  پايگاه اطلاع رساني پيشگيري از اعتياد

  جشنواره کتابخوانی

 
 

تعداد بازديد از سايت: 156777 بار
كليه حقوق اين سايت محفوظ مي باشد. ©