عناوين سايت
پست بانک استان چهار محال بختیاری
   محصولات کاچیران

30/1/1394

 

 

محصولات کاچیران
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 موضوع : ‏فروش چرخ خیاطی شرکت کاچیران

با سلام

     احتراما؛ با عنایت به قرارداد  منعقده و همچنین الحاقیه تاریخ 13 آبان ماه 94  با شركت کاچیران مبنی بر ثبت نام برای فروش چرخ خیاطی شرکت مذکور (مرحله جدید فروش سال 94 ) ، به استحضار می رساند که کالای شرکت مذکور تحت سرویس خدمات نمایندگی فروش در سامانه سیمیا ثبت گردیده است (کد 026 ). لذا مقتضی است شعب و دفاتر تابعه ، براساس دستورالعمل اجرائی و راهنمای کاربری خدمات نمایندگی فروش ، اقدام به ثبت نام و فروش نمایند . بدیهی است تمامی قراردادهای سرویس نمایندگی فروش براساس راهنمای کاربری مذکور به صورت یکسان انجام می پذیرد و فقط اطلاعات شرکتها تغییر می یابد. به همین منظور مواردی که جهت شرکت مذکور در سیستم لحاظ گردیده و کاربران می بایست برای ارائه خدمت مطلوب ، مورد توجه قرار دهند به شرح ذیل اعلام می گردد :

1.        نام شرکت : شركت کاچیران به آدرس دفتر مرکزی تهران- خیابان قائم مقام فراهانی شماره 27  ، تلفن : 43604-021 نمابر : 88840676 -021

2.        نوع کالاها در سایت شرکت مذکور به آدرس www.kachiran.ir   موجود می باشد .

3.        مهلت انصراف پس از ثبت نام به مدت دو روز کاری بوده که در سامانه سیمیا انجام می گردد و کارمزد انصراف نیز 2% مبلغ کالا برای بانک می باشد ( فرم نمونه 4 انصراف تکمیل می گردد ) .

توجه:  درصورت انصراف متقاضی در مهلت تعیین شده ( دوروز کاری پس از ثبت نام ) فقط از منوی انصراف در سامانه سیمیا و سرویس نمایندگی فروش استفاده گردد تا بدرستی مبالغ با کسر کارمزد انصراف بصورت سیستمی انجام گردد . و به هیج عنوان از حساب شرکت مبلغی برداشت نشود .

4.       شرکت مذکور کالاهای متقاضیان اقساطی را پس از ثبت نام و دریافت کامل مدارک به شرح ذیل حداکثر ظرف دو هفته به آدرس  متقاضی ارسال مینماید .

توجه : درصورت عدم ارسال کامل پرونده متقاضیان خرید اقساطی به آدرس شرکت ،هیچگونه کالایی برای مشتریان ارسال نمی گردد و تبعات آن بعهده مسولین دفاتر ثبت نام کننده میباشد

5.       شرکت مدارك و تضاميني را كه ميبايست از متقاضيان دريافت گردد و براي اخذ خسارت  كافي و كامل مي داند را به شرح ذيل اعلام مينمايد:

                 ·            -اخذ سفته به مبلغ 130درصدكل قيمت کالا با ضمانت يك نفرضامن  که ظهر سفته را  در حضور کاربر دفاترامضاء می نماید .

                 ·            - ضامن بايد  يك كارمند رسمي ، پيماني ، قراردادي دولت ويا از اعضاي شوراي روستا باشد كه هم رديف كاركنان دولت محسوب مي گردند با نامه کسر از حقوق يا كاسب با پروانه كسب معتبر را بعنوان ضامن معرفي نمايند.

                 ·            - تصوير شناسنامه و كارت ملي ضامن و متقاضي . ( اصل مدارك توسط مسئولین دفاتر برابر اصل ميگردد.)

                 ·            - تصوير آخرين فيش حقوقي و يا پروانه كسب معتبر ضامن اعم از پروانه هاي دائم و موقت (در خصوص پروانه هاي موقت فقط پروانه هايي قابل قبول است كه دارندة پروانه ، مالك مغازه باشد )

                 ·            - تكميل فرم ثبت نام و درخواست خريد كالا ( فرم 1) كه به صورت سيستمي در سامانه سيميا توسط متصدي تكميل و در پرونده مشتري لحاظ ميگردد .

                 ·            - تكميل قرارداد فروش اقساطي كالا و خدمات (فرم 2) . تكميل فرم تعهد نامه (فرم 3 )

ر

نام كالا

نام‌ارائه ‌دهنده كالا

قيمت كل كالا +9% ارزش افزوده

رياال

 

قیمت اصلی کالا با تخفیف خرید نقدی

010% )

درصد كارمزد بانك

 

مبلغ كارمزد بانك

به ريال

سهم شركت از كل

مبلغ كا لا

به ريال

 

 

مانده از کل مبلغ کالا

تعداد اقساط

مبلغ اقساط

تعداد

1

چرخ خیاطی یاسمین 502 pb 001

کاجیران

000ر050ر6

000ر445ر5

10%

500ر544

500ر900ر4

0

نقدی

0

1000

2

چرخ خیاطی یاسمین 502 pb 002

کاچیران

000ر050ر6

000ر050ر6

8%

000ر484

000ر766

000ر800ر4

6

000ر800

1000

7       -- جدول اطلاعات کالا : فروش نقدی و اقساطی :

توجه : مبلغ کل چرخ خیاطی در فروش نقد و اقساط یکسان بوده ولیکن درصورت انتخاب خرید نقدی مبلغ 10% از قیمت اولیه کسر خواهد گردید .

توجه : کالاهای اعلامی از محصولات مناسب ایرانی شرکت کاچیران بوده و دارای 30ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش میباشد و صرفأ محصولات شرکت کاچیران فقط از طریق ثبت نام از طریق سامانه بانک در کد 026 مورد قبول میباشد

 

    قابل توجه اینکه ، تمامی مراحل ثبت نام و اقساط دریافتی در سامانه سیمیا از طریق ماژول نمایندگی فروش بصورت سیستمی انجام خواهد پذیرفت و اسناد حسابداری نیز بصورت اتوماتیک در سیستم نرم افزاری ثبت می گردد و نیازی به ارسال برگه های ثبت نام مشتریان به شرکت نبوده و این کار از طریق شعبه مجری انجام می پذیرد .

     ضمنأ می بایست بمنظور اجرای صحیح و ارائه سرویس خدمات نمایندگی فروش ، دستورالعمل ابلاغی توسط کاربران به دقت مطالعه گردد ، همچنین ارسال پرونده های ثبت نام شدگان  از دفاتر به شعب و پس از تایید شعب توسط آنان ، به آدرس شرکت به جهت دریافت کالا توسط مشتریان الزامی میباشد .


جهت دريافت قرارداد  اينجا كليك نماييد


جهت دريافت تعهدنامه  اينجا كليك نماييد


جهت دريافت فرم انصراف  اينجا كليك نماييد


پست بانک استان چهار محال بختیاری

 پيوندهاي تصويري

موبايل بانكينگ

محاسبه سود سپرده

صندوق قرض الحسنه

اينترنت بانک

سامانه آموزشي پست بانك

پست بانک استان چهار محال بختیاری

 ساير پيوندها

  پست بانك ايران

  مشاهده مبلغ یارانه واریزی

  سایت سهام عدالت(پرداخت یارانه)

  سامانه اطلاعات اقتصادی خانوارها

  سايت استانداري استان چهارمحال و بختياري

  سايت دفاتر پيشخوان دولت استان

  سامانه شناسه ملي اشخاص حقوقي

  سامانه سناباد

  سایت بسیج کارمندان استان

  پايگاه اطلاع رساني پيشگيري از اعتياد

  جشنواره کتابخوانی

 
 

تعداد بازديد از سايت: 156796 بار
كليه حقوق اين سايت محفوظ مي باشد. ©